You are here:

Zagrożenia współczesnego świata

Zagrożenia współczesnego świata
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (12)Codzienne życie przynosi człowiekowi wiele różnych zagrożeń. Są to choroby, zanieczyszczenia, wypadki samochodowe czy inne. Zdarza się, że ktoś tylko wyjdzie po gazetę do kiosku i już nie wraca. Jednym z takich zagrożeń jest motoryzacja.
Uważam, że jest ona bardzo dobrym narzędziem i jeśli używamy go z rozwagą, może przynieść nam same korzyści. Niestety w naszym świecie tak się nie dzieje. Szeroko rozumiana motoryzacja jest przyczyną wielu wypadków i chorób. Oczywiście za kierownicą każdego samochodu siedzi kierowca, ale często spotkać można się z wadami fabrycznymi samochodu czy uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą doprowadzić do tragedii.
Kolejny problem to zanieczyszczenia. Spaliny samochodowe niestety trafiają do atmosfery, wpływając na nią negatywnie. Zanieczyszczenia są przyczyną wielu groźnych chorób. Jednak nie można ukrywać, że motoryzacja ma więcej zalet niż wad, ponieważ daje człowiekowi wiele korzyści w bardzo różnych dziedzinach życia. Należy tylko mądrze z niej korzystać.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

1 Comment
 

  • Marek

    środa, Kwiecień 13th, 2016 - 19:07

    hestia samochód zastępczy z oc sprawcy

Comments are closed.

Slowa kluczowe: blog początkującego elektronika, wałki pa66, orienteering miejski na imprezę integracyjną, tanie taxi legnica, internorm okno kf410, biceps 34cm, Minikoparka Gorlice, fluorokrzemian glinu, kinesiotaping bielsko biała, Gniewiński portal, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen

Back to Top

gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, przenośniki rolkowe Primacon, gabloty korkowe Paraga Centrum, usługi dźwigowe żagań, N25 opalanie natryskowe, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, radio taxi ketrzyn, laweta Golub-Dobrzyń