You are here:

Prezent dla brata

Prezent dla brata
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

motoryzacja (23)Mój brat ma wiele różnych zainteresowań, o których chętnie opowiada. Jednym z nich jest motoryzacja. Młody czyta książki i prasę związaną z samochodami, ogląda filmy, a nawet sam próbuje coś dłubać przy samochodzie ojca. Cieszy mnie to, że ma jakąś pasję, bo próbuję znaleźć dla niego ciekawy prezent, a to mi ułatwi zadanie.
Od razu uznałam, że nie chcę wchodzić w takie proste rozwiązania jak książka czy film. Wyszłam z założenia, że skoro motoryzacja stanowi całe jego życie, to prezent musi być znaczący i taki, żeby długo go nie zapomniał.
Przeszukiwałam portale aukcyjne i różnego rodzaju strony internetowe poświęcone temu zagadnieniu. Niestety bez skutku. Zaczynałam powoli tracić nadzieję, aż nagle okazało się, że znalazłam coś świetnego – i to nawet dwie rzeczy.
Pierwszą z nich była wielka antyrama z kolażem ze zdjęć najpiękniejszych samochodów świata i wielkim napisem: motoryzacja. Drugą, jeszcze lepszą, bilety na pokazy wyścigów samochodowych oraz pokazów kaskaderskich na stadionie.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

1 Comment
 

  • admin

    środa, Kwiecień 13th, 2016 - 19:07

    Sprzedaż przyczep samochodowych, Holowanie, Podesty ruchome

Comments are closed.

Back to Top

wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Primacon przenośniki rolkowe, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, depilacja laserowa n25, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Dębki kalendarz imprez 2016, akcesoria do łazienki Apavisa, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego