You are here:

Mam nowe pasje

Mam nowe pasje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (9)Mam od niedawna nową pasję. To znaczy ona taka całkiem nowa nie jest, bo już wcześniej poświęcałam jej sporo czasu, ale zaczęłam podchodzić do niej bardziej racjonalnie. Tą pasją jest motoryzacja. Już od dawna jeżdżę samochodem, ale do tej pory traktowałam go jako narzędzie, po prostu wsiadałam i jechałam. Aż w końcu znienacka trafiłam do warsztatu samochodowego, w którym mogłam pooglądać wszystko, czym zajmowali się pracownicy. I wtedy wsiąkłam w temat.
Zrozumiałam, że samochód jest częścią większej całości, że transport i wszystko to, co z nim związane, to ogromna wiedza na różnych poziomach. Bo coś innego związane jest z budową samochodu, coś innego jeszcze z organizacją transportu, socjologia zastanawia się, jaki wpływ motoryzacja ma na człowieka, mechanik w warsztacie rozkłada samochód na czynniki pierwsze i tak dalej.
Sama jestem zaskoczona tym, jak bardzo motoryzacja wpłynęła na moje życie, bo przerzuciłam się na przykład na czytanie magazynów branżowych i książek o samochodach.

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top

www.agroturystyka-z-wyzywieniem.eu