You are here:

Kupno używanego samochodu. Warto?

Kupno używanego samochodu. Warto?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (12)W tej chwili samochód nie jest już dobrem luksusowym, a raczej przedmiotem, który jest niezbędny do codziennego życia. Ale nie zmienia to faktu, że ceny nowych samochodów w salonach, potrafią często przyprawić o zawrót głowy. Motoryzacja, nie jest może tematem nowym, ale na pewno cały czas rozwijającym się. Dlatego tez, pomimo wysokich cen aut z salonu, samochód traci nawet kilkadziesiąt procent wartości już niedługo po wyjeździe z niego, bo na jego miejsce, do autoryzowanych dealerów trafiają nowe rozwiązania technologiczne. Ale za to przeciętny człowiek ( z przeciętną wielkością kieszeni) może pozwolić sobie na względnie nowe auto.
Używany samochód, nawet niekoniecznie musi być od razu z „niższej” półki, jeżeli chodzi o technologię w nim zastosowaną. Po prostu, auta z kupowane poza salonem, nie są już tak pożądanym kąskiem.
Przez to zdarzają się perełki w serwisach ogłoszeniowych, które mają przejechane po 10 tys. km, a cenę o 20-30 % niższą niż ta, którą mielibyśmy zapłacić za niego w salonie.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top

www.sprzet-fitness-uzywany.eu