You are here:

Kupno używanego samochodu. Warto?

Kupno używanego samochodu. Warto?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (12)W tej chwili samochód nie jest już dobrem luksusowym, a raczej przedmiotem, który jest niezbędny do codziennego życia. Ale nie zmienia to faktu, że ceny nowych samochodów w salonach, potrafią często przyprawić o zawrót głowy. Motoryzacja, nie jest może tematem nowym, ale na pewno cały czas rozwijającym się. Dlatego tez, pomimo wysokich cen aut z salonu, samochód traci nawet kilkadziesiąt procent wartości już niedługo po wyjeździe z niego, bo na jego miejsce, do autoryzowanych dealerów trafiają nowe rozwiązania technologiczne. Ale za to przeciętny człowiek ( z przeciętną wielkością kieszeni) może pozwolić sobie na względnie nowe auto.
Używany samochód, nawet niekoniecznie musi być od razu z „niższej” półki, jeżeli chodzi o technologię w nim zastosowaną. Po prostu, auta z kupowane poza salonem, nie są już tak pożądanym kąskiem.
Przez to zdarzają się perełki w serwisach ogłoszeniowych, które mają przejechane po 10 tys. km, a cenę o 20-30 % niższą niż ta, którą mielibyśmy zapłacić za niego w salonie.

Pozostałe wpisy o motoryzacji i samochodach:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: turnabol, szycie firan kędzierzyn, kaplica Santori, ra nails lakier hybrydowy, etykiety inspekcyjne z datą, rodogosz ogrody, etykiety inspekcyjne na zamówienie, kreda sisa, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen

Back to Top

Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, N25 opalanie natryskowe, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, przenośniki rolkowe Primacon, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, wynajem igłofiltrów stalowych, Lampa wisząca Spinner LED, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01