You are here:

Autonomiczne auta i Auta przyszłości

Autonomiczne auta i Auta przyszłości
2 votes, 4.50 avg. rating (85% score)

Auta przyszłości i autonomiczne auta

Auta przyszłości

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak będą wyglądać auta przyszłości? Ja czasem o tym myślę, ale przyznam szczerze, że trudno mi to sobie wyobrazić. No, bo co nowego można jeszcze wymyślić? Samochody zaczną latać, a może pływać? Przecież były już takie prototypy, ale wciąż bardzo trudno jest mi w to uwierzyć! Auta przyszłości jednak z całą pewnością będą bardzo szybkie i z pewnością też wytwarzać będą mniej spalin zanieczyszczających nasze środowisko.
Auta przyszłości pewnie nie będą stały w korkach, bo drogi będą skonstruowane w taki sposób, że ruch będzie się równomiernie rozkładał… Ale zaraz?
Co to znaczy przyszłość? Czy to czas, który nadejdzie za rok, dwa czy może mówimy wciąż o przyszłości odległej o setki lat?
Autonomiczne auta na pewno jednak pojawią się na rynku już niebawem i testować będziemy mogli zupełnie nowe, nieznane nam do tej pory ułatwienia i funkcje. Jestem pewna, że będzie to świetna przygoda dla każdego kto interesuje się motoryzacją i nowymi technologiami. Nie mogę się doczekać.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: vetrex-v90-alphaline, ra nails lakier hybrydowy, rozstępy biceps, lpk110, GAP Fakturowy BMW, kawitacja kielce, Minikoparka Gorlice, zeltiq Warszawa, baront schody, mezoterapia vivaderm, Tanie multiplikatory

Back to Top

laweta Golub-Dobrzyń, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, przenośniki Primacon, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13